Klinike Dentare ne DurresKrijojme
Buzeqeshjen tuaj

Ji krenar për
Buzëqeshjen tënde

Kësaj vere kalo Pushime Dentare!

Kësaj vere kalo
Pushime Dentare!

Kirurgjia orale është ajo degë e stomatologjisë, që merret me ndërhyrjet kirurgjikale në kavitetin oral
Ndërhyrja me implantologjinë dentare në rast të humbjes së dhëmbëve nuk është një fakt thjesht estetik.
Gjithsecili nga ne mund te jete nje kandidat per nje nderhyrje kirurgjikale gjate jetes se vet.
Dentistët shpesh rekomandojnë kurora si një mënyrë për të mbështetur dhëmbët e thyer, të dobët ose të gabuar.
Fasetat e porcelanit janë një zgjedhje ideale për të përmirësuar buzëqeshjen tuaj,
Zbardhuesit tane thyejnë njollat në copa më të vogla, gjë që e bën ngjyrën më pak të përqendruar dhe dhëmbët tuaj më të ndritshëm.
Doktoresha e cila punon me femijet eshte e trajnuar dhe ka durim si dhe njeh mire psikologjine feminore e mundohet te behet “shoqe “me pacientet e vegjel.
Mbushja estetike është një metodë e sigurt, e trajtimit që ruan indet natyrale të dhëmbëve tuaj,

REZERVO TANI!

Pronot tani takimin tënd pa u dashur nevoja që të presësh në radhë për një kohë të gjatë, vetëm duke plotësuar formularin e mëposhtëm.
Stafi ynë do të komunikojë me ju sapo të vihet ne disponim të formularit të plotësuar nga vetë ju,

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/foto-rezervo-tani-2500x1667-section5-Tani-dhe-Daniela-me-pacient-1280x854.jpg

  Klientë
  Me nje arsye per te qënë të buzëqeshur

  Fadil Lela

  Pacient

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/client-01-160x160.jpg

  Një ndër klinikat më të mira në Durrës  nuk përjetova dhimbje gjatë mbushjes dhe kushtet ishin mjaftë cilësore.

  Afërdita Qemali
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/client-02-160x160.jpg

  Stafi mjaft cilësor dhe i kujdesshëm.Mbushja më shkojë mirë dhe nuk pata ndonjë problem.

  Ambra Hodo
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/client-03-160x160.jpg

  Kjo klinikë ishte e mahnitshme! Më futën brenda direkt pas prenotimit. Dentisti kishte një sjellje të shkëlqyer gjatë procedurës. Më bëri shumë përshtypje niveli i shërbimit, jua rekomandoj shumë!

  Gëzim Idrizi
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/client-04-160x160.jpg

  Kisha një dhimbje dhëmbi dhe ata zbuluan se shkaku ishte nga një kurorë që kisha bërë më përpara. Dokotoresha më mbaroj punë brënda ditës.

  Anila Gega
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/client-06-160x160.jpg

  Stafi ishte i jashtëzakonshëm dhe doktori jo vetëm që ishte i shpejtë por nuk ndjeva as dhimbje. Shume faleminderit!!

  Arta Xhafa
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/client-05-160x160.jpg

  Eksperiencë shumë e këndshme. I gjithë stafi nga recepsionisti deri te dentisti ishte shumë i kujdesshëm. Ata bëjnë një punë vëretet të mrekullueshme!

  0123456789001234567890%
  Klientë të kënaqur
  0123456789001234567890%
  Ndërhyrje të sukseshme
  012345678900123456789001234567890%
  Staf i lumtur
  0123456789001234567890%
  Eksperienca të mira udhëtimi

  Klinika
  DentalPlus

  Dental Plus ndodhet ne qytetin bregdetar te Durresit. Jemi 20 minuta larg aeroportit dhe 10 minuta larg portit kryesor. Ndodhemi ne nje qytet plote jete me nje destinacion kyc per turiste te shumte evropiane. Qyteti ka trasheguar vlera historike dhe arkeologjike.

  Proud Members

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/logo-ada.png
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/logo-adea.png
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/logo-mouth-healthy.png
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/home-section-12-2000x2000-dentist2.jpg

  StomatologeDaniela Elbasani

  Jam Dr Daniela Elbasani

  “Ne jemi te barabarte perballe dentistit,por dentistet mes tyre jane te ndryshem.”

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/home-section-12-2000x2000-dentist1.jpg

  Laborant DentarArtan Elbasani

  Jam Dr Artan Elbasani

  Jam Lab. Artan i përkushtuar tek pacientët e mij që nga viti 1998

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/home-section-12-2000x2000-dentist3.jpg

  AsistenteAdesiana Beshtika

  Jam doktoreshë Adesiana Beshtika

  “Ne jemi te barabarte perballe dentistit,por dentistet mes tyre jane te ndryshem.”

  Buzëqeshje perfekte,
  Percakton ekselencen

  Zbardhimi i dhëmbëve është një nga mënyrat më të shpejta për të zbukuruar buzëqeshjen tënde.Shumë pacientë janë të habitur që një udhëtim në DentalPlus mund të ndryshojë rrënjësisht dhëmbët e tyre.

  Klientë të kënaqur
  Suksesi i punimeve
  Eksperienca të mira udhëtimi

  Fillo
  Udhëtimin tënd dentar

  Dihet mirë se Shqipëria është kthyer në një destinacion kryesor turistik. Përveç sharmit dhe atraktivitetit të saj, Shqipë është zhvilluar në një nivel të lartë në kujdesin dentar dhe është bërë një vend i jashtëzakonshëm turistik dentar për pacientët e huaj.
  Udhëtimi
  Parkim i garantuar
  Akomdimi
  Guidë
  Përkthyes
  Pamje piktoreske

  Kaloni një kohë të bukur në,
  Shqipëri

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/home-section-12-2560x1667-foto-e-Durresit-version1-2-640x640.jpg

  Ku mund të qëndroni

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/amfiteatri-640x640.jpg

  Vënde turistike

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2020/01/dine-and-wine-640x640.jpg

  Bar & Restorant

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/venetian-tower-g35dcc68c3_1920-640x640.jpg

  Vizito qytetin

  Na telefononi
  +355692557500

  Na telefononi
  +355692557500

  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/07/dental-plus-logo-final-web.png

  We are equal in front of the dentist, but the dentists between them are different.

  Doctors
  https://dentalplus.al/wp-content/uploads/2022/06/Implantologji-foto-random-1625x1500-8-scaled.jpg
  Social Media

  Visit DentalPlus on these social links.

  © DentalPlus Albania. Developed by Infofix.al

  © DentalPlus Albania. Developed by Infofix.al